خبرنامه

تاریخچه

شرکت مهندسی و بازرگانی خلیل با مدیریت مهندس خلیل مهدی‌زاده در تاریخ ۱۳۶۶/۷/۲۸ به ثبت رسید و از همان سال‌های اولیه تأسیس، این شرکت نوپا به‌عنوان نمایندگی شرکت‌های معتبر بین‌المللی مانند شرکت Marley، شرکت Trane و شرکت Trox، فعالیت کرد.

آشنایی این شرکت با شرکت روزنباور اتریش از سال  ۱۳۷۸ آغاز شد. در سال ۱۳۸۳ شرکت Rosenbauer cfz در منطقه آزاد چابهار تأسیس شد. سهامداران این شرکت، شرکت روزنباور اینترناسیونال اتریش و آقای مهندس خلیل مهدی‌زاده بودند. با تغییر رویه فروش، در سال ۱۳۸۴ آقای مهندس خلیل مهدی‌زاده به‌عنوان مدیر مقیم شرکت روزنباور اتریش در ایران منصوب شد. سپس  شرکت مهندسی و بازرگانی خلیل به‌عنوان نماینده انحصاری شرکت روزنباور برای فروش ریالی در بازار ایران انتخاب شد و از اول جولای سال ۲۰۱۴ این همکاری به‌ نمایندگی انحصاری شرکت روزنباور در ایران (ریالی و ارزی) ارتقاء یافته است.

افتخار می‌کنیم که درحال حاضر نماینده معروف‌ترین، پرفروش ‌ترین تولید کننده‌ی باکیفیت‌ترین محصولات ایمنی و آتش‌نشانی دنیا، یعنی شرکت روزنباور اتریش هستیم.

تک تک پرسنل شرکت مهندسی و بازرگانی خلیل مرام‌نامه اخلاقی این شرکت را باور دارند و به بند بند آن متعهد هستند.

شرکت مهندسی و بازرگانی خلیل تلاش صادقانه، وجدان کاری، مسئولیت‌پذیری، رعایت اخلاق حرفه‌ای و فعالیت در چارچوب قانون را سرلوحه کاری خود قرار داده است و این شرکت رعایت این اصول و حفظ پیشبرد منافع مشتریان را رمز موفقیت می‌داند و همچون گذشته در این راستا تلاش خواهد نمود. 

 چارت سازمانی شرکت مهندسی بازرگانی خلیل

sakhtar