خبرنامه

تاریخچه

شرکت مهندسی و بازرگانی خلیل با مدیریت مهندس خلیل مهدی‌زاده در تاریخ ۱۳۶۶/۷/۲۸ به ثبت رسید و از همان سال‌های اولیه تأسیس، این شرکت نوپا به‌عنوان نمایندگی شرکت‌های معتبر بین‌المللی مانند شرکت Marley، شرکت Trane و شرکت Trox، فعالیت کرد.

در سال  ۱۳۷۸ همکاری این شرکت با شرکت روزنباور اتریش آغاز شد و تا سال 1396 این همکاری‌ در روش‌های متنوعی ادامه یافت. تاسیس شرکت Rosenbauer cfz در منطقه آزاد چابهار در سال 1383،مدیریت مقیم شرکت روزنباور در ایران توسط آقای مهندس خلیل مهدی‌زاده در سال  ۱۳۸۴ ، و سپس نمایندگی انحصاری این شرکت اتریشی تا پایان سال 2017 میلادی بخشی از همکاری‌های این دو شرکت بوده‌است.

از ابتدای سال 2018 مفتخریم تا با ارایه‌ی محصولات شرکت‌های بزرگ آتش‌نشانی، امداد و ایمنی دنیا از جمله پمپ‌های آتش‌نشانی یوشتاتJOHSTADT  آلمان، ابزار EGAmaster اسپانیا (شامل ابزار ضد جرقه)، جاذب‌های نفتی SORB آلمان، دوش‌ و چشم‌ شور اضطراری FSP-Tech آلمان و ... بیش از گذشته در خدمت مشتریان گران‌قدر خود باشیم.

تک تک پرسنل شرکت مهندسی و بازرگانی خلیل مرام‌نامه اخلاقی این شرکت را باور دارند و به بند بند آن متعهد هستند.

شرکت مهندسی و بازرگانی خلیل تلاش صادقانه، وجدان کاری، مسئولیت‌پذیری، رعایت اخلاق حرفه‌ای و فعالیت در چارچوب قانون را سرلوحه کاری خود قرار داده است و این شرکت رعایت این اصول و حفظ پیشبرد منافع مشتریان را رمز موفقیت می‌داند و همچون گذشته در این راستا تلاش خواهد نمود. 

 چارت سازمانی شرکت مهندسی بازرگانی خلیل

sakhtar